datum aukce 09. 05. 2021 18:00
95
vyvolávací cena: 3 500 CZK

8. Jiří Lochman

Pavučina, olej na kartonu, signováno PD, rám má otluky, 53x41cm, s rámem 63x51cm

zachovalost Stav viz fotografie