datum aukce 09. 05. 2021 18:00
5
144
prodáno za: 4 600 CZK
vyvolávací cena: 1 600 CZK

6. Palác Orsay

Jules Arnout – Palác Orsay, ručně kolorovaná litografie, 48x35cm, s rámem 50x37cm, slepotiskové razítko LD, 1.polovina 19.století

zachovalost Stav viz fotografie

*****2 4 600 CZK 09. 05. 2021 18:03:24
*****5 4 400 CZK 09. 05. 2021 18:03:21
*****2 4 200 CZK 09. 05. 2021 18:03:12
*****5 4 000 CZK 09. 05. 2021 18:03:10
*****2 3 800 CZK 09. 05. 2021 18:03:08
*****5 3 600 CZK 09. 05. 2021 18:03:07
*****2 3 400 CZK 09. 05. 2021 18:03:02
*****5 3 200 CZK 09. 05. 2021 18:02:56
*****2 3 000 CZK 09. 05. 2021 18:02:52
*****5 2 800 CZK 09. 05. 2021 18:02:52
*****2 2 600 CZK 09. 05. 2021 18:02:48