datum aukce 09. 05. 2021 18:00
269
vyvolávací cena: 35 000 CZK

5. Ludvík Kuba

Ludvík Kuba – Zátiší s jablky, olej na kartony, 33x25cm, s rámem 48x40cm, signováno LD L. Kuba, obraz pravděpodobně z roku 1904, zezadu signován

zachovalost Stav viz fotografie