#3

Portrét muže

Portrét muže
#3

Portrét muže

414 zobrazení
1 500 Kč
Aukční dům Blatná, s.r.o.
Aukční dům Blatná, s.r.o.
9. 5. 2021 18:00

Stav viz fotografie

18.století, akvarel, výřez pasparty 19,5x14,5cm, s rámem 24x18,5cm