datum aukce 09. 05. 2021 18:00
103
vyvolávací cena: 1 500 CZK

3. Portrét muže

18.století, akvarel, výřez pasparty 19,5x14,5cm, s rámem 24x18,5cm

zachovalost Stav viz fotografie