datum aukce 09. 05. 2021 18:00
39
vyvolávací cena: 1 900 CZK

267. Porcelánová figurka

Porcelánová figurka – Gotha, pol . 19.stol., E.Pffefer, značeno vtlačenou a tištěnou značkou, délka 5,5cm, výška 3,5cm

zachovalost Stav viz fotografie