#267

Porcelánová figurka

Porcelánová figurka
#267

Porcelánová figurka

Porcelain
211 zobrazení
1 900 Kč
Aukční dům Blatná, s.r.o.
Aukční dům Blatná, s.r.o.
9. 5. 2021 18:00

Stav viz fotografie

Porcelánová figurka – Gotha, pol . 19.stol., E.Pffefer, značeno vtlačenou a tištěnou značkou, délka 5,5cm, výška 3,5cm