datum aukce 09. 05. 2021 18:00
52
vyvolávací cena: 8 000 CZK

17. V. Janota

Výjev z prodané nevěsty, olej na plátně 44 x 64 cm. 2.pol 19. století

zachovalost Stav viz fotografie