Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#13
3
Lolek ???
#13
3
Lolek ???
451 zobrazení
3 500 Kč
Aukční dům Blatná, s.r.o.
9. 5. 2021 18:00
4. eAukce starožitností a výtvarného umění
Aukční katalog
Stav viz fotografie
Lovecké zátiší se sojkou, Olej na kartonu 54x46 cm, nesignováno (Lolek?)
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript