datum aukce 09. 05. 2021 18:00
131
vyvolávací cena: 3 500 CZK

13. Lolek ???

Lovecké zátiší se sojkou, Olej na kartonu 54x46 cm, nesignováno (Lolek?)

zachovalost Stav viz fotografie