datum aukce 09. 05. 2021 18:00
2
279
prodáno za: 3 000 CZK
vyvolávací cena: 2 800 CZK

12. Burian ??

Indiánský náčelník na koni s čelenkou, olej na desce 75x41 cm, kvalitní malba, 60. léta, nesignováno (Burian?)

zachovalost Stav viz fotografie

*****9 3 000 CZK 09. 05. 2021 18:05:40