datum aukce 09. 05. 2021 18:00
117
vyvolávací cena: 12 000 CZK

11. Neznámý autor

Velkoformátový olej na plátně 76x146 cm, ve stylu Barbizonských, okolo roku 1860, salonní umění, nesignováno. Rám 98x167 cm!!!!

zachovalost Stav viz fotografie