datum aukce 09. 05. 2021 18:00
68
vyvolávací cena: 2 500 CZK

10. Miloš Jerie

Karlův most, olej na sololitu, signováno PD, rám má otluky,76x60cm, s rámem 81x65cm

zachovalost Stav viz fotografie