2 500 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Ag. Překládací příbor – stříbro, 19.stol,čáatečně zlacené, hmotnost 259g, délka: nůž 31,5cm a..

1 500 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Ag. Konec 19.století, puncováno, rozkládací na perko, hmotnost 25g, délka 11,5cm

1 600 CZK
vyvolávací cena:
600 CZK

Ag. Přelom 18. a 19. století, jeden puncovaný, hmotnost 31g, délka 4,5 a 5cm

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Ag. 750/1000. Jídelní souprava pro 6 osob, stříbro, punc hlava Diany, rok cca 1921

vyvolávací cena:
3 000 CZK

Ag 800/1000, 281g

1 200 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Ag 800/1000 37,8g

1 700 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Ag 900/1000, 43,5g

3 100 CZK
vyvolávací cena:
2 900 CZK

Ag 800/1000. Souprava malých tácků s podstavcem, 225g

1 000 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Ag 800/1000, 68g

1 500 CZK
vyvolávací cena:
1 450 CZK

Ag 800/1000, 112,7g

vyvolávací cena:
1 000 CZK

Ag 800/1000. Tabatěrka s věnováním, 62,9g

2 400 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Ag 900/1000, 59g

900 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Ag 835/1000, 66,3g

1 200 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Ag 900/1000, 119,9g

1 100 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Ag 900/1000, 90,5g

1 100 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Ag 900/1000, 99,6g

800 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Ag 900/1000, 51,4g

800 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Ag 800/1000 54,4g