vyvolávací cena:
30 000 CZK

Viki, bronz, výška 33 cm, značeno dole Gutfreud, pozdější odlitek

vyvolávací cena:
600 CZK

Sádrové busty z 1. republiky, Edvard Beneš-prezident, Miroslav Tyrš-zakladatel sokola,..

vyvolávací cena:
13 800 CZK

Dřevěná socha Jan Nepomucký, 65 cm, přiloženo vývozní povolení

9 200 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Akt na mramorové desce. 60 cm

vyvolávací cena:
3 000 CZK

Toreador. 26 cm

vyvolávací cena:
10 000 CZK

Andělíčci na mramorovém podstavci. 30 cm

vyvolávací cena:
10 000 CZK

Bronzová socha, Napoleon na mramorovém podstavci, 1. pol 20. století, výška 53 cm.

2 400 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Dívka s dlouhými vlasy, pryskyřice potažená bronzem, výška 25 cm

1 400 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Sedící dívka na kameni, pryskyřice potažená bronzem, výška 21 cm

500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Antická dívka, pryskyřice potažená bronzem, výška 28 cm

2 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Dívka se svícnem ve tvaru lotosového květu, pryskyřice potažená bronzem , výška 21 cm

900 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Ženský akt, pryskyřice potažená bronzem, výška 14,5 cm

1 400 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Ležící dívka na kameni, pryskyřice, potažená bronzem, výška 14 cm

1 400 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Sedící žena, bronz na mramorovém podstavci, výška 18 cm

1 900 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Milenecký akt,bronz na mramorovém podstavci, 20,5x10,5x11,5 cm

900 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Milenci, bronz na mramorovém podstavci, výška 14,5 cm

5 200 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Připoutaná dívka, bronz, výška 14 cm

1 900 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Milostný akt, bronz na mramorovém podstavci, výška 14 cm