vyvolávací cena:
2 800 CZK

Rubínový pohár – 2. polovina 19.století, sklo barvené ve hmotě, masivní kupa, výška 10 cm

vyvolávací cena:
1 000 CZK

Pivní skleněná artdecová souprava s malbou emailem, 30. léta, džbán 19 cm + 6 sklenic 10,5 cm.

vyvolávací cena:
4 200 CZK

Sklenice – ledové sklo s probrušovanými čočkami, pol. 19.stol., výška 14,5cm

vyvolávací cena:
3 600 CZK

Sklenice svatební- Čechy, rok 1887, sklo čiré, řezané nápisy Kateřina Šajdl 1887 a Jan Šajdl 1887,..

vyvolávací cena:
1 900 CZK

Karafa – okolo roku 1890, sklo čiré esovitě zvlněné, pantová montáž Krupp- Bendorf, výška 15cm

1 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Stará grogovka, výška 18cm

vyvolávací cena:
400 CZK

Stará grogovka, výška 14cm

vyvolávací cena:
3 000 CZK

Železný brod, šedesátá léta

vyvolávací cena:
500 CZK

Dvě sklenky malované hlubokým emailem, okolo roku 1890. Výška 6,3 cm.

900 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Koňská hlava, lité sklo , ArtDeco, 30. léta

vyvolávací cena:
800 CZK

Skleněný pohár za 1. místo v šachovém turnaji v roce 1945, výška 32 cm

vyvolávací cena:
1 200 CZK

Autorská váza, značeno, 19 cm.

vyvolávací cena:
1 200 CZK

Skleněná váza Ananas, model do roku 1970. F.Koudelka, produkt sklárny Prácheň, hutní sklo se..

1 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Hranatá skleněná váza s dekorem, Chlum u Třeboně, 25 cm

vyvolávací cena:
1 000 CZK

Raketa Sorela, medové sklo, 17,5 cm

3 500 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

2 číše s erbem na víno, jedna mírný oťuk, r. 1911, 22,5 cm

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Ručně malované, přelom 19. a 20. století, 50 cm

3 600 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Mořská panna na rybě, neznámý autor, 30 cm