vyvolávací cena:
2 000 CZK

Velká kávová a moka souprava Gutherz-Epiag 1918 (2 konvice, 1 cukřenky/ jedna malá moka konvička..

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Porcelánová mísa – Čechy , Březová, Fischer a Mieg. Mezi lety 1853-1875,vtlačená značka MaF, 35x..

vyvolávací cena:
6 500 CZK

Porcelánové šálky – Čechy, Slavkov , 1.pol. 19 stol., Náboženský motiv, výška 7cm, průměr 7,5cm

vyvolávací cena:
1 900 CZK

Porcelánová figurka- Volkstedt – Muller a Co., mezi lety 1910 – 1920, modrá podglazurní Značka,..

vyvolávací cena:
1 900 CZK

Porcelánová figurka – Gotha, pol . 19.stol., E.Pffefer, značeno vtlačenou a tištěnou značkou,..

vyvolávací cena:
3 300 CZK

Polovina 19. století, zimní výjev s labutí, 16x16cm

vyvolávací cena:
1 900 CZK

Talíř, západní Slovensko, 2.polovina 19.století, lidová keramika, průměr 23,5cm

vyvolávací cena:
1 000 CZK

Talíř Míšeň, 1.polovina 19.století, centrální růžový květinový dekor, modrá podglazurní značka,..

vyvolávací cena:
800 CZK

2.polovina 19.století, modrá podglazurní značka, výška 6,5cm, průměr 14 cm. Šálek malý oťuk.

700 CZK
vyvolávací cena:
700 CZK

Ostrov u Karlových Varů, okolo roku 1900, zelená podglazurní značka, výška šálku 6,5cm, průměr 14cm

vyvolávací cena:
900 CZK

Klášter nad Ohří, okolo roku 1850, vtlačená značka TK, průměr 24cm

1 100 CZK
vyvolávací cena:
700 CZK

Malovaná figura čínského velmože jako dvoudílná dóza. Výška 19 cm.

800 CZK
vyvolávací cena:
700 CZK

Čína, malba emailem na figuře, kolem 1920-1930 a porcelánová, Výška 17 cm.

vyvolávací cena:
300 CZK

Váza Rosenthal, model z roku 1930, restaurováno. Výška 17 cm.

vyvolávací cena:
4 500 CZK

Neznačený, tenký porcelán, cca 1880. 5x hrneček s podšálkem, konvička na čaj, cukřenka.

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Německo, kolem roku 1900. výška 27 cm.

vyvolávací cena:
1 500 CZK

Ruční malba, konec 19. století, 31 cm

5 800 CZK
vyvolávací cena:
1 700 CZK

4x porcelánová myška. Jedna oťuk na oušku, 3,5 cm