5 600 CZK
vyvolávací cena:
4 800 CZK

Portrét- konec 18.století, 6,5x8,5cm, rozměry s rámem 10x12cm

5 500 CZK
vyvolávací cena:
5 500 CZK

„Umělec a můza“ - přelom 18. a 19.století, výřez pasparty 6x8,5cm, s rámem 14,5x17,5cm

vyvolávací cena:
1 500 CZK

18.století, akvarel, výřez pasparty 19,5x14,5cm, s rámem 24x18,5cm

vyvolávací cena:
1 800 CZK

Pacovský park, olej komb., rok 1944, 50x66cm, s rámem 57,5x73,5cm

vyvolávací cena:
35 000 CZK

Ludvík Kuba – Zátiší s jablky, olej na kartony, 33x25cm, s rámem 48x40cm, signováno LD L. Kuba,..

4 600 CZK
vyvolávací cena:
1 600 CZK

Jules Arnout – Palác Orsay, ručně kolorovaná litografie, 48x35cm, s rámem 50x37cm, slepotiskové..

vyvolávací cena:
4 500 CZK

Zátiší s lebkou, kopie slavného obrazu Bohumila Kubišty, 65x85cm , s Rámem 79x99cm

vyvolávací cena:
3 500 CZK

Pavučina, olej na kartonu, signováno PD, rám má otluky, 53x41cm, s rámem 63x51cm

2 500 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Přístav, olej na kartonu , signováno LD, rám má otluky, 70x50cm, s rámem 82x62cm

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Karlův most, olej na sololitu, signováno PD, rám má otluky,76x60cm, s rámem 81x65cm

vyvolávací cena:
12 000 CZK

Velkoformátový olej na plátně 76x146 cm, ve stylu Barbizonských, okolo roku 1860, salonní umění,..

3 000 CZK
vyvolávací cena:
2 800 CZK

Indiánský náčelník na koni s čelenkou, olej na desce 75x41 cm, kvalitní malba, 60. léta,..

vyvolávací cena:
3 500 CZK

Lovecké zátiší se sojkou, Olej na kartonu 54x46 cm, nesignováno (Lolek?)

vyvolávací cena:
6 000 CZK

Milenci, olej na plátně 100X92 cm

4 500 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Staré pověsti České. Olej na plátně 69x105cm

vyvolávací cena:
1 500 CZK

Miniatura Franze Josefa I. Na zrcadle. 12,5 x 11,5cm

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Výjev z prodané nevěsty, olej na plátně 44 x 64 cm. 2.pol 19. století

vyvolávací cena:
12 000 CZK

1936 Portrét dívky. Velký formát, olej na plátně 80x65 cm, rám 100x86 cm.