vyvolávací cena:
6 500 CZK

Dřevěná hůl rukojeť Franz Josef I., 94cm

vyvolávací cena:
1 100 CZK

Bronzová medaile za statečnost 2.třída

4 300 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

Ag Vojenský záslužný kříž 2.třídy

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Ag medaile za statečnost 1.třídy

vyvolávací cena:
300 CZK

Válečná dekorace, miniatura

vyvolávací cena:
200 CZK

Válečná dekorace, miniatura

vyvolávací cena:
9 000 CZK

Ag patron taška, RU Ag. Zachovalý stav.

vyvolávací cena:
32 000 CZK

Ag Arabská křesadlová pistole, Ag, 17. století, 50cm

3 500 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

Vyobrazena čtyř dohoda 1914 – 1916. 31x19x5 cm.

vyvolávací cena:
3 000 CZK

1910 – 1912 Vysoký korbel s opravovaným víčkem a krásnou průsvitkou. 25 cm.

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Okolo r. 1900 ve sběratelském stavu. 37 cm.

vyvolávací cena:
8 000 CZK

František I. Rakouský, kombinovaná technika na papíře, rámováno, zaskleno 55x42 cm. Rám 68x55 cm.

vyvolávací cena:
10 000 CZK

Venca Plašil z Napajedel, nefunkční, zavařené úderníky a provrtaná hlaveň. 105 cm.

vyvolávací cena:
10 000 CZK

Perkusní pistole - dlouhá, funkční replika, 40cm

vyvolávací cena:
10 000 CZK

Perkusní pistole – krátká, funkční replika , 20cm

13 000 CZK
vyvolávací cena:
13 000 CZK

Šlechtický tesák pasovací , Adolf Josef ze Schwanzerbergru a Ida princezna z Lichtensteina, značen..

1 900 CZK
vyvolávací cena:
1 900 CZK

Prachovnice, 22cm

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Prachovnice, mosaz, SYKES PATENT, 22cm