3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Au 585/1000 celková váha 16,3 g, 2,7 cm , s korunkou 4cm, funkčnost netestována

vyvolávací cena:
12 000 CZK

Dvou závažové hodiny, rytý ciferník. Před rokem 1900. Funkční. Vyška 100 cm, šířka 38 cm, hloubal..

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Kulaté hodiny, plechový ciferník se smaltem, funkčnost netestována. Šířka 35 cm.

vyvolávací cena:
7 500 CZK

Luius Roon Anvers. 58 cm. Funkční

vyvolávací cena:
8 000 CZK

2. pol 20 století, funkční, výška svícnů 70 cm, výška hodin 50 cm.

vyvolávací cena:
12 000 CZK

Hodinový stroj kolem roku 1880. Bronzový korpus s fazetovým sklem. Lovecký motiv. Funkční. Výška..

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Dvou závažové, Gustav Becker. Výška 195 cm, šířka 56 cm, hloubka 26 cm.

5 600 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Au 585/1000, celková váha 38,7 g, 3,6 cm, s korunkou 5 cm, značené, funkčnost netestována

1 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

2x Ag pánské kapesní hodinky. Nefunkční

vyvolávací cena:
10 000 CZK

Dámské hodiny zn. Longines. Pozlaceno 14 k. Funkční

vyvolávací cena:
10 000 CZK

Ag. 14k. Dámské hodinky Clebar. Funkční

vyvolávací cena:
18 000 CZK

20. století, melodie Big Ben, hrají každou čtvrt hodinu. Zn. Hertz, plně funkční. Výška 210 cm,..

1 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Hodiny ve tvaru komody, 70. léta, funkčnost netestována. Výška 21 cm, šířka 33 cm.

vyvolávací cena:
12 000 CZK

Dvou závažové podlahové hodiny, korpus dub, velmi těžké. Plně funkční. 20. století. Výška 215 cm,..

6 500 CZK
vyvolávací cena:
6 500 CZK

Francouzské krbové hodiny cca r.1900, rtuťové kyvadlo, mramor. Plně funkční. Výška 42 cm, svícny..