#9

H. Emblad – velký formát!!!

H. Emblad – velký formát!!!
H. Emblad – velký formát!!!
H. Emblad – velký formát!!!
H. Emblad – velký formát!!!
H. Emblad – velký formát!!!
H. Emblad – velký formát!!!
H. Emblad – velký formát!!!
#9

H. Emblad – velký formát!!!

1 limit
424 zobrazení
20 000 Kč
Aukční dům Blatná, s.r.o.
Aukční dům Blatná, s.r.o.
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
17. 12. 2020 18:00

Stav viz fota

Olej na plátně. Konec 19. století. Nádherný rám, dřevo, tvrzená sádra. Obraz 75x100 cm, rám 106x132 cm.