datum aukce 17. 12. 2020 18:00
3
158
prodáno za: 20 000 CZK
vyvolávací cena: 20 000 CZK

9. H. Emblad – velký formát!!!

Olej na plátně. Konec 19. století. Nádherný rám, dřevo, tvrzená sádra. Obraz 75x100 cm, rám 106x132 cm.

stav díla Stav viz fota

*****1 20 000 CZK 17. 12. 2020 18:04:26