datum aukce 17. 12. 2020 18:00
9
274
prodáno za: 10 000 CZK
vyvolávací cena: 4 000 CZK

8. Mareš M. 1980 – velký formát!!!

Velkoformátový obraz, Mimozemská fikce. Olej na desce 121x190 cm !!! Mírné poškození

stav díla Stav viz fota

*****2 10 000 CZK 17. 12. 2020 18:04:03