#6137

Neznámý autor

Neznámý autor
Neznámý autor
Neznámý autor
Neznámý autor
Neznámý autor
#6137

Neznámý autor

198 zobrazení
3 000 Kč
Aukční dům Blatná, s.r.o.
Aukční dům Blatná, s.r.o.
17. 12. 2020 18:00

Stav viz fota

Portrét dámy, olej na plátně, řezaný dřevěný rám, restaurováno. 1.pol 19. století., 60 x 43 cm