vyvolávací cena:
8 000 CZK

Bronzová socha, Napoleon na mramorovém podstavci, 1. pol 20. století, výška 53 cm.

vyvolávací cena:
2 600 CZK

Akt keramika, 40cm

vyvolávací cena:
800 CZK

Bechyně 1920, keramika, 19 cm

vyvolávací cena:
800 CZK

Keramický akt ženy, 32 cm

vyvolávací cena:
1 500 CZK

Bechyně, 25 x 36 x 17 cm

vyvolávací cena:
500 CZK
vyvolávací cena:
3 200 CZK

Keramika, značeno EJM, 29 x 57 x 20 cm

vyvolávací cena:
2 600 CZK

Porcelánová soška Friedrich

vyvolávací cena:
1 400 CZK

Žena s dítětem, autor Mrázek, 56 cm

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Žena přilepená k podstavci, 37 cm

vyvolávací cena:
1 000 CZK

Ležící žena, keramická plastika, 48 x 23 cm

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Štafetový běžec. Bronz, 30,5 cm

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Značeno Keramic Czechoslovakia, 43 x 50 cm

vyvolávací cena:
4 000 CZK

Plastika mušketýra, 42 cm

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Pozlacená bronzová busta, r. 1830 , 25,5 cm

1 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Bronzová busta muže, 24,5 cm