vyvolávací cena:
800 CZK

Skleněný pohár za 1.místo v šachách v roce 1945, 32 cm

vyvolávací cena:
500 CZK

Jan Benda 2013, 19 cm

vyvolávací cena:
500 CZK

Váza ananas, sklárna Prácheň, hutní sklo se cvočkatým dekorem. Kombinace rubínového a citrínového..

vyvolávací cena:
500 CZK

Váza Pavel Hlava, Chlum u Třeboně, 25 cm

vyvolávací cena:
800 CZK

Raketa Sorela Art deco váza, 17,5 cm

800 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Karel Wünsch, 14cm

3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Čechy 19. století s deklem, 37,5cm

vyvolávací cena:
400 CZK

Chlapec hrající si s míčem, značeno JM, 10 cm

1 300 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Čechy, 19. století, 40 x 27 cm

vyvolávací cena:
4 000 CZK

2 číše na víno, jedna mírný oťuk, r. 1911, 22,5 cm

4 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Poschinger secesní válcová váza z čirého skla vrstveného fialovou z bavorské sklárny,cca r. 1920,..

500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Helena Suková 1981 – 1998 s podpisem, 7 cm

1 000 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Skleněná fontánka na květiny, cca r. 1920, 24 x 29 cm

vyvolávací cena:
3 500 CZK

Ručně malované, přelom 19. a 20. století, 50 cm

vyvolávací cena:
1 500 CZK

Mořská panna na rybě, neznámý autor, 30 cm

vyvolávací cena:
22 000 CZK

Firma Halama, 1. pol 20.století, ověřeno v Železném Brodě,23,5 cm

vyvolávací cena:
600 CZK

Váza z hutního skla, 30 cm

700 CZK
vyvolávací cena:
700 CZK

Ručně malované, lehce irizované matné sklo, 27 cm