10 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Velkoformátový obraz, Mimozemská fikce. Olej na desce 121x190 cm !!! Mírné poškození

20 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

Olej na plátně. Konec 19. století. Nádherný rám, dřevo, tvrzená sádra. Obraz 75x100 cm, rám..

vyvolávací cena:
3 500 CZK

Velký obraz s námětem květin, olej na plátně, 70 x 93 cm

vyvolávací cena:
1 000 CZK

Koně – olej na kartonu, 57 x 67 cm

vyvolávací cena:
3 000 CZK

Výjev z prodané nevěsty, olej na plátně. 2.pol 19. století, rozměr: 44 x 64 cm

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Portrét dívky, olej na plátně. Velký formát, 80 x 65 cm, r. 1936

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Portrét muže, Olej na plátně, 1. pol 19.století, 67 x 52 cm

vyvolávací cena:
3 000 CZK

Portrét dámy, olej na plátně, řezaný dřevěný rám, restaurováno. 1.pol 19. století., 60 x 43 cm

vyvolávací cena:
10 000 CZK

Párové portréty na plechu, olej na plechy, Biedermeier, vzadu nečitelný popis.

800 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Olej na plátně, Lázně Luhačovice, 50 x 75 cm

vyvolávací cena:
1 000 CZK

Venkovské chaloupky, olej na kartonu, 55 x 62 cm

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Prvorepublikový obraz, žena s dívkou. Velký formát, r. 1933, 130 x 92 cm

vyvolávací cena:
900 CZK

Podzimní krajina, olej na desce, 31 x 41 cm

700 CZK
vyvolávací cena:
600 CZK

Olej na desce, 73 x 60 cm

vyvolávací cena:
4 000 CZK

Naivní romantika, restaurováno, bez rámu. Olej na plátně, 48 x 63cm

vyvolávací cena:
4 000 CZK

3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Ženský poloakt. Olej na plátně. Bez rámu, 80 x 60 cm

vyvolávací cena:
22 000 CZK

Válečný výjev, velký formát. Olej na plátně, 81x104 cm