140 000 CZK
vyvolávací cena:
80 000 CZK

Francouzské barokní hodiny Boulle, s konzolovým stolkem s mramorovou deskou. Pozdní 18. století..

7 500 CZK
vyvolávací cena:
7 500 CZK

Mosazné závěsné hodiny, konec 19 st. Brocotuv krok, funkční ale bez záruky. 53 cm

5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Mosazné závěsné hodiny, konec 19 st. Funkčnost netestována a bez záruky. 54 cm

3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Krbové figurální hodiny, keramika. Funkční ale bez záruky. Výška 49 cm.

6 500 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Barokní podlahové hodiny, stroj funkční, púlové. Kdysi restaurované a vydaný pohon měsíční fáze a..

5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Podlahové 2 závažové hodiny. Funkční. 192 cm

5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Podlahové 2 závažové hodiny se skříňkou. Funkční. 190 cm

5 000 CZK
vyvolávací cena:
2 400 CZK

Dámské jeptišky 16,3 g

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Kulaté hodiny, Mosazný ciferník, funkční