140 000 CZK
vyvolávací cena:
80 000 CZK

Francouzské barokní hodiny Boulle, s konzolovým stolkem s mramorovou deskou. Pozdní 18. století..

7 500 CZK
vyvolávací cena:
7 500 CZK

Mosazné závěsné hodiny, konec 19 st. Brocotuv krok, funkční ale bez záruky. 53 cm

5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Mosazné závěsné hodiny, konec 19 st. Funkčnost netestována a bez záruky. 54 cm

3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Krbové figurální hodiny, keramika. Funkční ale bez záruky. Výška 49 cm.

6 500 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Barokní podlahové hodiny, stroj funkční, púlové. Kdysi restaurované a vydaný pohon měsíční fáze a..

5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Podlahové 2 závažové hodiny. Funkční. 192 cm

5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Podlahové 2 závažové hodiny se skříňkou. Funkční. 190 cm

10 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Velkoformátový obraz, Mimozemská fikce. Olej na desce 121x190 cm !!! Mírné poškození

20 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

Olej na plátně. Konec 19. století. Nádherný rám, dřevo, tvrzená sádra. Obraz 75x100 cm, rám..

200 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Ag řetízek s přívěskem, 900/1000, 2,9g

2 200 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Ag toaletní sada, 835/1000, 4ks, 607g

800 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Ag zrcátko , 800/1000, 281g

600 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Ag hřeben, 835/1000, 21,2g

700 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Ag hřeben, 37,8g

400 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Ag hřeben, 900/1000, 38,1g

600 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Ag hřeben, 900/1000, 43,5g

700 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Ag hřeben, 800/1000, 35,6g

1 300 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Ag kroužky na ubrousky, 800/1000, 82,7g