datum aukce 30. 11. 2020 18:00
11
331
prodáno za: 4 800 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

325. Neznámý malíř

Rakouská romantika, restaurováno, zdobený rám, olej na plátně. 56 x 69 cm

*****1 4 800 CZK 30. 11. 2020 20:20:56
*****3 4 600 CZK 30. 11. 2020 20:20:56
*****1 4 400 CZK 30. 11. 2020 20:20:53
*****3 4 200 CZK 30. 11. 2020 20:20:53
*****1 4 000 CZK 30. 11. 2020 20:20:46
*****2 3 800 CZK 30. 11. 2020 20:20:46
*****1 3 600 CZK 30. 11. 2020 20:20:41