datum aukce 30. 11. 2020 18:00
11
283
prodáno za: 4 800 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

325. Neznámý malíř

Rakouská romantika, restaurováno, zdobený rám, olej na plátně. 56 x 69 cm

7****1 4 800 CZK 30. 11. 2020 20:20:56
3****3 4 600 CZK 30. 11. 2020 20:20:56
7****1 4 400 CZK 30. 11. 2020 20:20:53
3****3 4 200 CZK 30. 11. 2020 20:20:53
7****1 4 000 CZK 30. 11. 2020 20:20:46
1****2 3 800 CZK 30. 11. 2020 20:20:46
7****1 3 600 CZK 30. 11. 2020 20:20:41