Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#308
10
Sloupkové hodiny
#308
10
Sloupkové hodiny
Watch
4 limity
241 zobrazení
7 500 Kč
Aukční dům Blatná, s.r.o.
Vyvolávací cena: 900 Kč
30. 11. 2020 18:00
2. eAukce starožitností a výtvarného umění
Aukční katalog
Pravděpodobně Čechy okolo roku 1840, alabastrové sloupky, zlacená dřevořezba, funkční, částečně restaurováno. 52 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript