2 400 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Olej na plátně, Sklizeň obilí, 67x97cm

1 800 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Olej na plátně, Chaloupky, 60x80cm

1 400 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Olej na kartonu, Les, 51x32,5cm

1 800 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Olej na kartonu, Chaloupka, 35x50cm

1 800 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Olej na plátně, Loďka, 53x75cm

4 200 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Olej na kartonu, Sklizeň, 26x36cm

4 600 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Obraz olej na plátně Milenci. 100X92 cm

4 200 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Obraz olej na plátně Hráči karet 60x90 cm

1 700 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Obraz olej na plátně Staré pověsti České, 69x105cm

4 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Rakouská romantika, olej na plátně. Restaurováno. 55 x 69 cm

4 800 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Rakouská romantika, restaurováno, zdobený rám, olej na plátně. 56 x 69 cm