2 600 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Sedačka šířka 120 cm, výška 85 cm, sedák 38 cm s polštářem 48 cm. Křeslo výška 95 cm, sedák 38 cm..

4 200 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Cca 1850. 71 x 61 x 46 cm

3 400 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Kůže na horní desce.

4 400 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Dvě prvorepubliková rozkládací křesílka s červeným polstrováním.

8 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Rozkládací herní stůl. Vyroben kolem roku 1830, plátno v dobrém stavu. Výška 78 cm, šířka 86 cm,..

25 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Komoda byla vyrobena okolo roku 1830, je zhotovena ze smrkového masivu, dýhovaného ořechovou dýhou..

2 800 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Pseudorenesanční styl.

2 800 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Neorenesanční, nově polstrované, v krásném stavu.

18 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Pozdní baroko, 3 šuplíky. Rozvoz nábytku možný po domluvě, po celé ČR. 92 x 126 x 61 cm

18 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Pohovka, částečně restaurováno, okolo r.1840. Rozvoz nábytku možný po domluvě, po celé ČR. 205 x..

9 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Židle 4 ks, vyrobeny okolo r.1930. 47/90 cm

1 100 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Sedačka + 4 židle. Původní stav, nutno restaurovat, cca 1. pol 19.století.

5 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

V původním stavu, zachovalá, cca 1900. Rozvoz nábytku možný po domluvě, po celé ČR. 50/98 cm

5 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Mramorová deska, otočné vyřezávané zrcadlo, okolo roku 1880. Rozvoz nábytku možný po domluvě, po..

4 400 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Šatní skříň cca 1850. Rozvoz nábytku možný po domluvě, po celé ČR. 185 x 104 x 50 cm

2 200 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Šatní skříň cca 1850. Rozvoz nábytku možný po domluvě, po celé ČR. 165 x 102 x 51 cm

7 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Biedermeier. Rozvoz nábytku možný po domluvě, po celé ČR. 215 x 70 cm

5 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Biedermeier. 87 x 62 cm