5 500 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Hodiny římsové, Josef Stašek Hořice-Jičín, 45x28x14cm

2 800 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Budík s panenkou, Dresden 1892, 19cm

3 800 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Figurální motiv, restaurované, funkční. 31 cm

3 000 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

2. pol 20 století, funkční, výška svícnů 70 cm, výška hodin 50 cm.

17 500 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Čtvrtky restaurované, plně funkční. 66 cm

6 500 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Pravděpodobně Čechy okolo roku 1840, alabastrové sloupky, zlacená dřevořezba, funkční, částečně..

7 500 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

13 000 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Carolus pacher in Wien. Funkční. 35 cm

5 000 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Hodiny jsou originální a funkční. Před rokem 1900

5 000 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Hodinový stroj kolem roku 1880, s fazetovým sklem. Lovecký motiv. Funkční

6 500 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Luius Roon Anvers. 58 cm. Funkční

600 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Ancre de precision, fukční, váha 67,3 g. Vnitřní plášť metal.

3 200 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Tříplášťové hodinky, vnitřní plášť metal, zdobený ciferník, funkční. 585/1000. Váha 27,8g.

1 600 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Remontoir patent, vnitřní plášť metal, funkční. 22,8 g.