konec limitování 31. 10. 2020 17:00
datum aukce 31. 10. 2020 18:00
126
4
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 4 000 CZK

4. Sloupkové hodiny Biedermeier

Pravděpodobně Čechy okolo roku 1840, alabastrové sloupky, zlacená dřevořezba, původní stav, nerestaurováno.

rozměr 60 cm
rok 1840