datum aukce 31. 10. 2020 18:00
233
prodáno za: 4 800 CZK
vyvolávací cena: 4 000 CZK

4. Sloupkové hodiny Biedermeier

Pravděpodobně Čechy okolo roku 1840, alabastrové sloupky, zlacená dřevořezba, původní stav, nerestaurováno.

rozměr 60 cm
rok 1840

*****9 4 800 CZK 31. 10. 2020 18:03:08
*****3 4 700 CZK 31. 10. 2020 18:03:07
*****9 4 600 CZK 31. 10. 2020 18:02:59
*****3 4 500 CZK 31. 10. 2020 18:02:58
*****9 4 400 CZK 31. 10. 2020 18:02:51
*****3 4 300 CZK 31. 10. 2020 18:02:50
*****9 4 200 CZK 31. 10. 2020 18:02:43
*****3 4 100 CZK 31. 10. 2020 18:02:41
*****9 4 000 CZK 31. 10. 2020 18:02:32