#141

Na nebevzetí Panny Marie

Na nebevzetí Panny Marie
Na nebevzetí Panny Marie
Na nebevzetí Panny Marie
Na nebevzetí Panny Marie
Na nebevzetí Panny Marie
#141

Na nebevzetí Panny Marie

1 limit
289 zobrazení
6 000 Kč
Aukční dům Blatná, s.r.o.
Aukční dům Blatná, s.r.o.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
31. 10. 2020 18:00

64 x 48 cm

Olej na plátně, 2. polovina 19. století, restaurováno.