#129

Ukřižování Krista

Ukřižování Krista
Ukřižování Krista
Ukřižování Krista
Ukřižování Krista
Ukřižování Krista
#129

Ukřižování Krista

1 limit
296 zobrazení
5 000 Kč
Aukční dům Blatná, s.r.o.
Aukční dům Blatná, s.r.o.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
31. 10. 2020 18:00

88 x 62 cm

Neznámý autor, olej na desce. Restaurováno. 2.pol 19.století