aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Ruský samovar na dřevěné uhlí s jednou pečetí Nykolaj Malikov.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Prvorepubliková sada v nádherném stavu. Tác, 6 misek se lžičkou, velká mísa.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Zajímavá alpaková čajová konvice na tuhý líh.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Broušené stínítko. Původní elektroinstalace.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 000 CZK

V původním stavu, dřevěný sádrovaný rám, neznačeno.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Dvě krabice různých užitných předmětů z kovu. Různé stáří a materiál.

aktuální cena:
1 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Ručně vyřezávané ozdoby z lipového dřeva.

aktuální cena:
2 900 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Hutní sklo 50. léta, ryba.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Ruský samovar na dřevěné uhlí, neznačený.

aktuální cena:
5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Funkční, 1 deska.

aktuální cena:
1 100 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Zdobený litinový lis. 1.pol 19. století

aktuální cena:
5 500 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

V dřevěné zdobené krabičce s andělíčkem, plně funkční. 1. pol. 18. století

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
700 CZK
aktuální cena:
500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

AktieBolaget Original – Odhner Göteborg

aktuální cena:
500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Sada 7 kusů, značeno.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
500 CZK
aktuální cena:
10 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

1/3 1888, St – E – G, Rakousko – Uhersko, váha 15 kg, velice vzácný a hledaný.

aktuální cena:
2 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Neznámý autor, 18. století.