aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Kopie ikony z roku 1595, vyrobeno v roce 1905. Mosazný tepaný plíšek.

aktuální cena:
3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Olej na dřevěné desce. Konec 18. století