aktuální cena:
5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

1x neoriginální podšálek.

aktuální cena:
12 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

Značeno Míšeň 18.století

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
9 000 CZK
aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Pravděpodobně značka Březová.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
800 CZK
aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK
aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
6 000 CZK
aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Značeno Giesshuebl Skružná

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 000 CZK
aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK
aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
600 CZK

Tlačená značka 3.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Rosenthal výtvarník T.Kärner, podpis autora.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Rosenthal Bavaria D. Číslo 182.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Rosenthal Bavaria. Číslo 17.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Rosenthal Bavaria T.Kärner

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 500 CZK

Rosenthal Bavaria značeno M.H.Fritz.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Rosenthal Germany, D.Charol, 211/1, ulomen prst na ruce.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 500 CZK