aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Obraz v původním stavu, cca konec 18.st. Olej na desce.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Barokní obraz, olej na plátně, původní stav.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Velký obraz s námětem květin, olej na plátně.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Koně – olej na kartonu.

aktuální cena:
5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Olej na plátně. Mírně poškozený. 1/3 20. století.

aktuální cena:
20 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

Effigies thavmatvrgae przesticensis

aktuální cena:
5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Olej na plátně, konec 19.století. Restaurováno.

aktuální cena:
5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

aktuální cena:
4 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Výjev z prodané nevěsty, olej na plátně. 2.pol 19. století

aktuální cena:
9 500 CZK
vyvolávací cena:
9 000 CZK

Portrét dívky, olej na plátně. Velký formát.

aktuální cena:
5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Neznámý autor, olej na desce. Restaurováno. 2.pol 19.století

aktuální cena:
3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Olej na plátně, 1. pol 19.století

aktuální cena:
3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Olej na plátně, 2. pol 19.století, nerámováno.

aktuální cena:
3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Neznámý autor, olej na plátně, řezaný dřevěný rám, restaurováno. 1.pol 19. století.

aktuální cena:
6 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Olej na plátně, 2. pol 19. století.

aktuální cena:
5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Olej na plechu, restaurováno, 2. pol 19. století.

aktuální cena:
6 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Olej na plátně, 2. polovina 19. století, restaurováno.

aktuální cena:
5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Olej na plátně, nový rám, restaurováno, 2. pol 19. století