olej na malířské lepence, signováno vpravo dole, neurčeno, datováno 10/10 89, rámováno v ozdobné liště zlaté barvy. Vzadu nálepka obchodu se starožitnostmi. Karton vyboulený. V obrazové ploše několik dírek, malba krakelovaná. ___17,5 x 27,5 (21 x 31) cm