#5

"Krajina s břízkami"

"Krajina s břízkami"
"Krajina s břízkami"
"Krajina s břízkami"
#5

"Krajina s břízkami"

149 zobrazení
1 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
22. 5. 2022 11:00

olej na malířské lepence, signováno vpravo dole, neurčeno, 20. století. V ploše několik cákanců. ___63 x 76,5 (74,5 x 88) cm