#194

Stříbrné plastiky "Dva kohouti"

#194

šperkařské práce
1 limit
188 zobrazení
16 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 9 600 Kč
22. 5. 2022 11:00

celostříbrné, místy zlacené, celková hmotnost 278,32 g btto. Obě figurky značeny španělským puncem pro stříbro ryzosti 915/1000 a pravděpodobně mistrovskou značkou zlatníka. Španělsko, 20. století. Výjimečně pěkné zpracování figurek, které byly v minulosti oblíbené jako dekorace při slavnostním stolování. ___Kohoutek větší: výška cca 13 cm, délka cca17 cm, hmotnost 149,92 g, kohoutek menší: výška cca 11 cm, délka cca 17 cm, hmotnost 128,40 g ___Přiloženo Osvědčení Puncovního úřadu o ryzost stříbra