#14

Vladimír Štěpánek
(1906 – 1991)

Muzikanti v kožuchách

Štěpánek Vladimír
Štěpánek Vladimír
Štěpánek Vladimír
#14

Vladimír Štěpánek
(1906 – 1991)

Muzikanti v kožuchách

kresba, akvarel, pastel
116 zobrazení
4 600 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
22. 5. 2022 11:00

žil v letech
(1906-?)

"Muzikanti v kožuchách" akvarel, signováno vpravo dole V. ŠTĚPÁNEK, vzadu autorský štítek s datací 1948. Pasparta, ozdobný rám zlaté barvy, pod sklem. ___Výřez 48,5 x 36 (77 x 60,5) cm ___O AUTOROVI: Štěpánek Vladimír (1906-?) Malíř, studoval na uměleckoprůmyslové škole v Brně a soukromě u Antoše Frolky, zaměřoval se na malbu s folklorními náměty, člen SVUT Brno. Jeden z našich nejlepších malířů folklorních námětů.