s rámem | (47,5 x 106) cm |
olej na plátně, nesignováno, přelom 17/18. století. Plátno bylo pravděpodobně vyjmuto z dřevěného táflování zdi. Neodborně čištěno, je potřeba restaurátorský zásah. Velký formát, rámováno. ___39 x 97,5 (47,5 x 106) cm