#13

"Romantická krajina s hradem a figurální stafáží"

#13

221 zobrazení
12 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
22. 5. 2022 11:00

s rámem
(47,5 x 106) cm

olej na plátně, nesignováno, přelom 17/18. století. Plátno bylo pravděpodobně vyjmuto z dřevěného táflování zdi. Neodborně čištěno, je potřeba restaurátorský zásah. Velký formát, rámováno. ___39 x 97,5 (47,5 x 106) cm