#12

Zimmermann Milan - malíř Vysočiny

#12

259 zobrazení
3 600 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
22. 5. 2022 11:00

žil v letech
(1934-2009)

"Krajina z Vysočiny" olej na plátně, signováno vlevo dole ZIMMERMANN, druhá polovina minulého století. ___60,5 x 80,5 (73,5 x 93,5) cm ___O AUTOROVI: Zimmermann Milan (1934-2009) Malíř, hudebník, matematik, studoval na MU v Brně, na brněnské JAMU a na AVU v Praze, byl malířem Vysočiny, jako jeden z mála maloval pouze v plenéru, za každého počasí a v každou roční dobu. Práce Milana Zimmermanna byly vystaveny na podzim 2009 na výstavě malířů Vysočiny, každoročně pořádané v Kameničkách.