#10

Těšík Karel

Těšík Karel
Těšík Karel
Těšík Karel
#10

Těšík Karel

1 limit
208 zobrazení
2 600 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
22. 5. 2022 11:00

žil v letech
(1906-?)
datováno
1942

"Tři králové na koledě" olej na plátně fixovaném na kartonu, signováno vlevo dole KAREL TĚŠÍK, datováno 1942. Profilovaný rámek. ___17,5 x 16 (31 x 29,5) cm ___O AUTOROVI: Těšík Karel (1906-?) Malíř, grafik, studium na Škole uměleckých řemesel v Brně. Člen Spolku výtvarných umělců Aleš, působil v Brně.