žil v letech | (1906-?) |
datováno | 1942 |
"Tři králové na koledě" olej na plátně fixovaném na kartonu, signováno vlevo dole KAREL TĚŠÍK, datováno 1942. Profilovaný rámek. ___17,5 x 16 (31 x 29,5) cm ___O AUTOROVI: Těšík Karel (1906-?) Malíř, grafik, studium na Škole uměleckých řemesel v Brně. Člen Spolku výtvarných umělců Aleš, působil v Brně.