aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
4 500 CZK

"Mlhy nad horami" tempera, signováno vlevo dole J. HÝŽOVÁ, datováno vzadu 1960, rámováno, pod..

aktuální cena:
7 000 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
4 200 CZK

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
18 000 CZK

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 500 CZK

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
900 CZK

olej na malířské lepence, signováno vpravo dole, neurčeno, datováno 10/10 89, rámováno v ozdobné..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 900 CZK

"Letní krajina s postavou u vody" tempera na papíře, signováno vpravo dole FR. MYSLIVEC, kolem..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 500 CZK

"Břízy v slunci - Partie z Harusovce u Nového Města na Moravě" olej na kartonu, signováno vpravo..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 500 CZK

"Kytice (větvička)" olej na malířské lepence, signováno vpravo dole LUKÁŠEK, vzadu autorský..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 500 CZK

"Tři králové na koledě" olej na plátně fixovaném na kartonu, signováno vlevo dole KAREL TĚŠÍK,..

aktuální cena:
5 400 CZK
vyvolávací cena:
5 400 CZK

"Akt v krajině" olej na plátně, signováno dole uprostřed GEMROT, vzadu papírový štítek Díla s..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 600 CZK

"Krajina z Vysočiny" olej na plátně, signováno vlevo dole ZIMMERMANN, druhá polovina minulého..

aktuální cena:
5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

olej na plátně, nesignováno, přelom 17/18. století. Plátno bylo pravděpodobně vyjmuto z dřevěného..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
4 600 CZK

"Muzikanti v kožuchách" akvarel, signováno vpravo dole V. ŠTĚPÁNEK, vzadu autorský štítek s datací..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 600 CZK

"Z Prostřední Bečvy" akvarel, signováno vlevo dole KAREL TOMAN, datováno 1940, nad signaturou text..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 600 CZK

"Místek, Anenská ulice" akvarel, signováno vlevo dole KAREL TOMAN, datováno 1940, nad signaturou..

aktuální cena:
2 700 CZK
vyvolávací cena:
2 700 CZK

"Ženský akt zezadu" kresba tuší, signováno dole JAN BAUCH, datováno 2. III. 1972. Rámováno,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 000 CZK

"Žena se slunečníkem" kresba tuší, signováno vlevo dole ŠVENGSBÍR, datováno 31.8.1961. Rámováno,..