"ETERNITY" kombinovaná technika, signováno vpravo dole IVANA VOŽNIAKOVÁ, datováno 2006. Vzadu opět signatura, datace a název, dále načrtnutý plánek triptychu, nabízený obraz měl tvořit jeho levou část. ___42 x 33 (55 x 46,5) cm ___O AUTOROVI: Vožniaková Ivana (1958-) Malířka, grafička, studovala na střední průmyslové škole grafické v Praze a na AVU v Praze u Bedřicha Dlouhého. Umělecky se vyvíjela i pod vlivem budoucího tchána Jaroslava Vožniaka. Ve dnech 30.1.2001 - 23.2.2001 byly její práce zastoupeny na výstavě "Vožniakova škola českého fantazijního realismu" uspořádané Českým centrem ve Vídni ve spolupráci s Českým muzeem výtvarných umění v Praze, Vožniakova škola byla tématem i výstavy v Galerii Zámek v Příbrami 1998.
Ivana Vožniaková, narozená 16. března 1958 v Plzni, je česká výtvarnice. Studovala na Střední průmyslové škole grafické u J. Mžika a J. Bubeníčka. Později absolvovala kurz na pražské Akademii výtvarných umění u profesora J. Hány. Výtvarně se též soukromě zdokonalovala u J. Vožniaka.
Je známá pro své realisticky malované obrazy, na nichž zobrazuje detaily krajiny, portréty a zátiší. Tyto prvky skládá do magického celku s patrným nádechem surrealismu. Její tvorba je výrazně ovlivněna precizností a detaily, které vytváří na plátně.