datum aukce 01. 10. 2020 18:00
102
vyvolávací cena: 19 000 CZK

45. Vožniaková Ivana (1958-)

"ETERNITY" kombinovaná technika, signováno vpravo dole IVANA VOŽNIAKOVÁ, datováno 2006. Vzadu opět signatura, datace a název, dále načrtnutý plánek triptychu, nabízený obraz měl tvořit jeho levou část. ___42 x 33 (55 x 46,5) cm ___O AUTOROVI: Vožniaková Ivana (1958-) Malířka, grafička, studovala na střední průmyslové škole grafické v Praze a na AVU v Praze u Bedřicha Dlouhého. Umělecky se vyvíjela i pod vlivem budoucího tchána Jaroslava Vožniaka. Ve dnech 30.1.2001 - 23.2.2001 byly její práce zastoupeny na výstavě "Vožniakova škola českého fantazijního realismu" uspořádané Českým centrem ve Vídni ve spolupráci s Českým muzeem výtvarných umění v Praze, Vožniakova škola byla tématem i výstavy v Galerii Zámek v Příbrami 1998.

značení