datum aukce 01. 10. 2020 18:00
163
vyvolávací cena: 14 500 CZK

42. Schwarz K.

"Bohatý biedermeier interiér" olej na plátně, signováno vpravo dole K. SCHWARZ. Mistrovské nanášení barev, působivý celek. ___53 x 79 (67 x 93,5) cm

značení