#38

Plastika "Zahradnice s košíky"

#38

Antiques, Art and Collectables
444 zobrazení
3 600 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
1. 10. 2020 18:00
1.eAukce
1.eAukce

značení
VOLKSTEDT- RUDOLSTADT

porcelán bíle glazovaný, zdobený barevnou ruční malbou a zlacením. Modrá tištěná značka VOLKSTEDT- RUDOLSTADT, vtlačené číslo 20 a modré R. Značka pro roky 1915 - 1934. Drobná poškození, schází několik lístků v košíku. ___Výška cca 24,5 cm