značení | VOLKSTEDT- RUDOLSTADT |
porcelán bíle glazovaný, zdobený barevnou ruční malbou a zlacením. Modrá tištěná značka VOLKSTEDT- RUDOLSTADT, vtlačené číslo 20 a modré R. Značka pro roky 1915 - 1934. Drobná poškození, schází několik lístků v košíku. ___Výška cca 24,5 cm