značení | ACKERMANN & FRITZE VOLKSTEDT |
porcelán bíle glazovaný, ručně malovaný a zlacený, modrá značka ACKERMANN & FRITZE VOLKSTEDT, první polovina minulého století. Poškozeno, centrální postava viditelně rozsáhle restaurovaná. ___Výška 19 cm