#37

Skupinová plastika "Puti s pohárem"

#37

Antiques, Art and Collectables
365 zobrazení
2 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
1. 10. 2020 18:00
1.eAukce
1.eAukce

značení
ACKERMANN & FRITZE VOLKSTEDT

porcelán bíle glazovaný, ručně malovaný a zlacený, modrá značka ACKERMANN & FRITZE VOLKSTEDT, první polovina minulého století. Poškozeno, centrální postava viditelně rozsáhle restaurovaná. ___Výška 19 cm