sklo čiré, bezbarvé, lištované, zdobené temně rudou glazurou a jemným zlatým dekorem, klenuté ouško hranované a celozlacené. Sklárna Kamenický Šenov. Značeno papírovým štítkem Made in Czechoslovakia. ___Výška 13 cm, průměr 13 cm